Про Нас

Заява Місії

"Зробити найкращу в світі гра менеджер футбольний, і нехай світ грати безкоштовно!"

Наші принципи Десять Soccer Manager

 1. Soccer Manager можна грати безкоштовно. Ми вважаємо, що він повинен бути завжди вільно грати, і вільно доступні для гри будь-якою особою з будь-якої країни.


 2. На нашу думку, Soccer Manager є світи кращий менеджер онлайн гра футбол, але ми будемо продовжувати наполегливо працювати, щоб постійно покращувати її нових функцій і оновлень.


 3. Soccer Manager є гра народи, розроблений футбольних фанатів для футбольних фанатів. Тому ми вітаємо будь-які ідеї та пропозиції у вас є для прийняття «ваші» гру краще. Уже багато ідей, які були представлені нам через форуми спільноти з тих пір стали ключові особливості Soccer Manager.


 4. Ми віримо у вирощуванні дружній інтернет-спільноті, в основу навколо футбольного менеджера грі, де люди можуть зібратися разом, насолодитися грою і завести нових друзів по дорозі.


 5. Сайт генерує дохід за рахунок реклами і продажу деяких додаткових опція гри доповнення в нашому SM-магазин. Ці доходи використовуються для основною метою збереження гри працює і фінансування подальшого розвитку. Soccer Manager вважає, що це покоління дохід повинен весь час бути зроблено у відкритому, чесному і етичним способом:
  • Ми не відображати оголошення, які ми відчуваємо аморальні або непридатні для неповнолітніх; наприклад, вогнепальна зброя, зброя, алкоголь, наркотики і т.д.
  • Рекламні оголошення ми показуємо актуальні на сайті, зводиться до мінімуму, а вписалася в, щоб вони не заважали здійснення гри.
  • Ми не використовуємо спливаючі вікна, поп-під, повний екран, шпигуна-вироби, і т.д., або які-небудь інші види реклами, що люди просто дратують.
  • Ми не використовуємо трюки, брехня або під методів ручної продажів, щоб спробувати просувати наші продукти, які продаються в СМ магазині.


 6. Soccer Manager не сприяє або заохочувати насильство, расову ненависть, дискримінацію за статтю або будь-який інший форми дискримінації. Ми прагнемо зробити Soccer Manager місце вільного задоволення і насолоди для людей різного віку, рас, релігій і традицій. Запрошуємо всіх бажаючих!


 7. Існує філософія Soccer Manager, що клієнт приходить по-перше, і в результаті ви можете бути впевнені, що є дуже працьовиті і віддана команда, працюючи з наміром тримати «ваші» улюблений футбольний менеджер гра гладко, як можна ,


 8. Ми продаємо деякі доповнення до гри разом з товарами в СМ магазині. Тим не менш, все, що ми продаємо, завжди буде привід для нас, щоб продати його, на відміну від його волі. Ціна буде так дешево, як це можливо, буде опциональнимі розширеннями ігри, які підвищують задоволення, але не дають переваги у грі в порівнянні з іншими менеджерами, які не закуповують їх. Приклади нижче:
  • Якщо ми дали кожному звичай ігровий світ безкоштовно, гра буде завалений ігрових світів, більшість ігрових світів буде порожнім, отже, губить спільноти аспект гри для всіх.


 9. Існує великий "сім'ї" атмосфера серед тих, хто працює на Soccer Manager, дотримуючись одного з наших принципів, які робоче середовище може і має бути весело.


 10. Наш останній принцип такий же, як наш перший! Soccer Manager є безкоштовним для всіх, завжди буде безкоштовним для всіх і завжди буде краще!

Умови Використання | Кодекс поведінки | право на конфеденційність | Мапа Сайту | Про Нас | Зв'яжіться з нами

© 2005-2019 Soccer Manager Ltd. Всі права захищені. Всі торгівельні марки є власністю їх відповідних власників.